LV RU EN

SIA „ LABRĪT DROŠĪBA” sveic mūsu esošos un nākamos klientus, kā arī visus kompānijas mājas lapas viesus!

2013.gada 14.novembrī firma svinēs savas pastāvēšanas un profesionālās darbības 22 gadskārtu.

Varam droši teikt, ka pēdējo gadu laikā esam krietni pastrādājuši jaunu, profesionālu un perspektīvu kadru atlasē, viņu profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanā un apmācību kursu, semināru, praktisko nodarbību organizēšanā gan firmā, gan starptautiskajos un republikas mēroga semināros, konferencēs.

Daudz darīts apsargājamo objektu profesionālās apsardzes kvalitatīvo parametru un tehniskās apsardzes sistēmu pilnveidošanā, kompānijas materiāli - tehniskās bāzes nostiprināšanā un attīstībā.

Esam restaurējuši un izremontējuši kompānijas ofisa ēku Alīses ielā 2, Rīgā, kurā tagad atrodas mūsu galvenais birojs, pilnībā atjaunojuši firmas autoparku, ieviesuši jaunas, efektīvākas profesionālās darbības formas un metodes, un t.t., bet, tas viss nebūtu iespējams, ja nebūtu bijis Jūsu - firmai uzticīgo un ilggadējo Klientu!

Firmas civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta, tāpēc kompānija pilnā mērā atbild par savu klientu un viņa īpašuma drošību!

Mūsu Klienti – tā ir mūsu lielākā vērtība, profesionālās darbības mērķis un izaugsmes vadlīnija!

Daudz jau ir paveikts, taču daudz kas vēl jāpaveic, tāpēc mēs arī turpmāk plānojam profesionāli attīstīties,domāt par mūsu klientu drošību, apsargājamo objektu fiziskās un tehniskās apsardzes sistēmas pilnveidošanu.

 Mēs ņemsim vērā Jūsu ieteikumus un piedāvāsim  kientiem arvien labāku, kvalitatīvāku un daudzpusīgāku servisu!

Mūsu esošajiem klientiem novēlam veiksmīgu sadarbību ar mums arī turpmāk!

Jums, mūsu potenciālie klienti, kuri vēl varbūt tikai domā, kurai firmai uzticēt savu personisko vai biznesa apsardzi, sava dzīvokļa vai mājas drošību un tehnisko apsardzi, mēs iesakām - izvērtējiet piedāvāto pakalpojumu klāstu, apsveriet, kas konkrēti Jums ir nepieciešams, kas tiek piedāvāts apsardzes jomā, par kādu cenu un tikai tad pieņemiet apdomātu lēmumu.

Mēs esam pārliecināti, ka viena no galvenām prioritātēm cilvēka dzīvē un darbā - domāt pašam par savu un tuvinieku veselību, drošību, jo drošībai nav k o m p r o m i su, tāpēc SIA ”LABRĪT DROŠĪBA”, vēlot Jums veiksmi un visu labu, uzņemsies rūpes par Jūsu dzīvokļa, mājas, biznesa drošību, fizisko vai tehnisko apsardzi.

Plašāku informāciju par mūsu pakalpojumiem lasiet mājas lapā - www.labrit.lv 

                  Ar cieņu,

                                    SIA „LABRĪT DROŠĪBA” kolektīvs. 

Kamera
Copyright 2005 Labrit.lv
All rights reserved.
Izstrādāts Datateks.lv